O mnie


Moją życiową pasją jest  taniec, joga oraz fitness. Jestem instruktorem Sportu i Rekreacji Ruchowej ze specjalizacją jogi nr 38767/I/R/2011 oraz Rekreacji Ruchowej Taniec i różne formy nr 269/I/R/2013, absolwentką Państwowego Ogniska Baletowego. Cały czas pogłębiam swoją wiedzę szkoląc się zarówno w zakresie tańca jak i jogi. Lubię zapomniany przez wielu callanetics wzbogacony troszkę o pilates i jogę.

Studio Art-Dance zostało założone w 2006 roku przez moją późniejszą wspólniczkę – Bożenę Czerwińską, do której dołączyłam w 2010 roku. Od 2013 roku sama prowadzę Studio Art-Dance, gdyż moja wspólniczka wyjechała na stałe do Anglii, gdzie nadal prowadzi zajęcia, które szczerze polecam.

Zajęcia dają mi siłę, energię i radość życia. Taniec daje mi poczucie wolności i ciągłej młodości…:-))  Lubię dzielić się wiedzą z innymi osobami ucząc ich tańca i jogi, układając choreografię do pierwszego tańca dla nowożeńców. Lubię zarażać innych swoją pasją oraz obserwować ich postępy. Po prostu lubię Ludzi i kontakt z nimi :-)

Taniec daje mi stały zastrzyk energii, joga zaś to wyciszenie dla duszy i ciała.

Zapraszam na zajęcia :-)

Dorota Kowolik

Zapoznaj się z pełną ofertą zajęć pilates
Przeczytaj o jodze: nasza szkoła jogi 
Zobacz na czym polegają zajęcia fitness