O mnie – Dorota Kowolik

Jestem instruktorem Sportu i Rekreacji Ruchowej ze specjalizacją jogi nr 38767/I/R/2011 oraz Rekreacji Ruchowej Taniec i różne formy nr 269/I/R/2013, absolwentką Państwowego Ogniska Baletowego. Cały czas pogłębiam swoją wiedzę szkoląc się zarówno w zakresie tańca jak i jogi.

Taniec oraz joga to moje życiowe pasje. Zajęcia, które prowadzę dają mi siłę, energię i radość życia. Taniec daje mi stały zastrzyk energii i poczucie wolności i ciągłej młodości…:-))  Joga daje mi wyciszenie umysłu ale też sprawność i giętkość ciała. Lubię zapomniany przez wielu callanetics wzbogacony troszkę o pilates i jogę.

Dużą radość daje mi dzielenie się wiedzą z innymi osobami. Uczenie ich tańca i jogi, układanie choreografii dla nowożeńców do pierwszego tańca.

Lubię zarażać innych swoją pasją oraz obserwować ich postępy, które bardzo mnie cieszą. Po prostu lubię Ludzi i kontakt z nimi :-)

Studio Art-Dance zostało założone w 2010 roku. Od 2014 roku przeniesione do obecnej siedziby.

Zapraszam na zajęcia :-)

Dorota Kowolik

Zapoznaj się z pełną ofertą zajęć pilates
Przeczytaj o jodze: nasza szkoła jogi