O mnie – Dorota Kowolik

Jestem instruktorem Sportu i Rekreacji Ruchowej ze specjalizacją jogi nr 38767/I/R/2011 oraz Rekreacji Ruchowej Taniec i różne formy nr 269/I/R/2013, absolwentką Państwowego Ogniska Baletowego. Cały czas pogłębiam swoją wiedzę szkoląc się zarówno w zakresie tańca jak i jogi oraz pod kątem jogi rehabilitacyjnej. Od jakiegoś już czasu idę bardziej w kierunku jogi rehabilitacyjnej niż klasycznej. Coraz częściej przychodzą do mnie osoby ze schorzeniami kręgosłupa, bioder, barków czy kolan. Aby im pomóc skończyłam roczne szkolenie nauczycielkie: „Terapia jogą”. Bo droga przeciwko patologii jest drogą do odzyskiwania fizjologii…a o tym na zajęciach :-)

Taniec oraz joga to moje życiowe pasje. Zajęcia, które prowadzę dają mi siłę, energię i radość życia. Taniec daje mi stały zastrzyk energii i poczucie wolności i ciągłej młodości…:-))  Joga daje mi wyciszenie umysłu, ale też sprawność i giętkość ciała. Lubię zapomniany przez wielu callanetics wzbogacony troszkę o pilates i jogę.

Dużą radość daje mi dzielenie się wiedzą z innymi osobami. Uczenie ich tańca i jogi, układanie choreografii dla nowożeńców do pierwszego tańca.

Lubię zarażać innych swoją pasją oraz obserwować ich postępy, które bardzo mnie cieszą. Po prostu lubię Ludzi i kontakt z nimi :-)

Studio Art-Dance zostało założone w 2010 roku. Od 2020 roku przeniesione do obecnej siedziby.

Zapraszam na zajęcia :-)

Dorota Kowolik

Zapoznaj się z pełną ofertą zajęć pilates
Przeczytaj o jodze: nasza szkoła jogi